Faqja e pare arrow Sherbimet tona
Sherbimet tona PDF Printoni E-mail

 

 

 

    Me kualifikimin dhe ekspertizen tone ju mund te gjeni tek

Flower Shop Tirana nje game te gjere sherbimesh.

Ne ju sherbejme ne cdo kohe dhe per cdo rast me lule te prera, buqeta, shporta dhe kurora me lule natyrale,lule per nuse dhe ceremoni te ndryshme familjare dhe kolektive,lule ne vazo per mjedise te brendshme dhe te jashtme, asistence teknike per mirembajtjen e luleve te shtepise, fara, dherishte dhe ushqyes lulesh, projekte profesionale per zbukurime shtepish, lokalesh dhe kopshtesh , zbukurime lokalesh per raste speciale si dasma, ditelindje, festa dhe ceremoni te tjera.

    Gjithashtu ju mund te perconi urimet dhe mesazhet tuaja per miqte dhe te dashurit tuaj kudo qe ata gjenden, ne qytete te tjera te Shqiperise apo shtete te ndryshme te botes duke bere porosi ne dyqanin tone edhe  permes telefonit apo email-it tone.

Mos hezitoni te na kontaktoni, ne jemi perhere ne sherbimin tuaj.

 

 

Identifikohu


Keni humbur fjalėkalimin?